لطفا صبر کنید ...

لطفا صبر کنید ...

تماس : ٠٢١٧٧٧٣٣٢٧٥

درباره ما

چرا ایزومر

اهمیت صنعت پتروشیمی در اقتصاد ملی بر هیچ کس پوشیده نیست . از امتیازات مهم صنعت پتروشیمی، تأمین مواد اولیه آن در داخل کشور است. صنعت پتروشیمی جزء صنایعی است که در کشور ما دارای مزیت نسبی است. صنعت پتروشیمی ایران در سالهای اخیر در زمینه تولید محصولات متعارف و پایه پتروشیمی به موفقیت های عظیمی دست یافته است . در همین راستا بخش خصوصی و صاحبان سرمایه و صاحبان ایده و اندیشه تولید می توانند بسیاری از فعالیتها در زمینه صنایع پایین دستی را بر عهده بگیرند و با توجه به جذابیتها و ویژگی های مثبتی که در این صنعت وجود دارد تحرک مناسبی به رشد و گسترش صنایع پایین دستی بدهنداما لازم است راهبردها و راهکارهایی اندیشیده شود تا حداکثرِ ظرفیت های ممکن در بخش صنایع تکمیلی به فعلیت رسیده و در نتیجه توسعه صنعتی و اقتصادی برای کشورمان به همراه داشته باشد.

اهمیت تدوین بانک اطلاعاتی ایزومر

با توجه به تنوع زیاد مخاطبین،مشتریان، بازارها، تنوع و پیچیدگی خدمات و محیط های کسب و کار، دسترسی به اطلاعات مناسب برای تصمیم گیری صحیح ضروری می باشد. از این رو استفاده ار راهکارهای مناسب برای طبقه بندی و تولید اطلاعات از میان انبوهی از داده ها برای سازمان ها امری ضروری و حیاتی است. وبگاه اطلاعاتی جامع صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیلی (ایزومر) تلاش خواهد کرد زمینه گردش صحیح اطلاعات فیما بین تولید کنندگان ، مصرف کنندگان و ارائه دهندگان خدمات را فراهم کند.

Image Not Found

ایزومر به روز می ماند

بانک جامع ایزومر بر اساس مطالعات علمی چندین ماهه شکل گرفته و کمیته راهبردی مرتب روند فعالیت و اجرای ایده های جدید به منظور بهبود ارتباط با مخاطب را پیگیری می کند. بر اساس برنامه مدونی که هر 6 ماه یکبار اعلام می شود به امکانات و خدمات سایت افزوده خواهد شد. این مجموعه علی رغم مجموعه های قبلی کاملا پویا است و متناسب با شرایط جدید اقتصادی و صنعتی کشور تغییر می کند.

Image Not Found

ایزومر ارزان و در دسترس گسترده

تبلیغ در ایزومر هزینه اندکی را در مقایسه با سایر هزینه ها به شرکت تحمیل می کند. در صورتی که توانایی پرداخت هزینه ثبت نام را ندارید می توانید به صورت اقساط هزینه را پرداخت نمایید. در صورت عدم توانایی کامل پرداخت هزینه ، ثبت نام موقت اطلاعات پایه از شما به عمل خواهد آمد. صنایع وابسته به پتروشیمی در این مجموعه بسیار گسترده تعریف شده است (خدمات مالی ، مشاوره ، تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات ، پیمانکاران ،خدمات اداری و عمومی ، خدمات فنی و مهندسی ، آموزش و ...)

Image Not Found

ایزومر یعنی کمک به ایفای نقش بخش خصوصی در تصمیمات دولتی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی پشتیبان این مجموعه است. ایزومر منبع خبری ، اطلاعاتی و علمی معتبر این صنعت است که مورد وثوق مدیران صنعت پتروشیمی نیز هست. با تکمیل اطلاعات در سایت ، ایزومر مرجع کسب اطلاعات صنایع پتروشیمی از شرکت های فعال در حوزه صنایع تکمیلی خواهد شد.

Image Not Found

ایزومر یعنی حضور موثر در بازار

این مجموعه هر سال به صورت مکتوب و CD نیز منتشر خواهد شد. تمام اتاق های بازرگانی کشور ، دفاتر اقتصادی سفارتخانه های ایران در کشورهای منطقه آسیای مرکزی ، افغانستان و عراق نیز از محل های توزیع این مجموعه هستند. این مجموعه از اعتبار web base برخوردار است. حضور در ایزومر یعنی حضور در بازار گسترده ای از خریداران اطلاع از اخبار مناقصه ها ، خرید و فروش به صورت آنلاین (به زودی) با راه اندازی بازار خدمات ایزومر شرکت های عضو می توانند با تخفیف ویژه از خدمات سایر اعضا بهره مند شوند.

Image Not Found

ایزومر بلندگویی برای رساندن صدای شما

این امکان وجود دارد که مطالب مورد نظر شما در قسمت اخبار سایت ایزومر یا سایت ایزومر نیوز منتشر شود. امکان اطلاع رسانی جامع درباره شرکت شما از طریق تولید خبر و مصاحبه با مدیر عامل وجود دارد. امکان تبدیل شدن ایزومر به سایت اختصاصی شما در شرایط سخت اقتصادی تبلیغات و ارتباط با مشتریان ارزش بیشتری پیدا می کند.