چرا ایزومر

1

ایزومر به روز می ماند

بانک جامع ایزومر بر اساس مطالعات علمی چندین ماهه شکل گرفته و کمیته راهبردی مرتب روند فعالیت و اجرای ایده های جدید به منظور بهبود ارتباط با مخاطب را پیگیری می کند. بر اساس برنامه مدونی که هر 6 ماه یکبار اعلام می شود به امکانات و خدمات سایت افزوده خواهد شد. این مجموعه علی رغم مجموعه های قبلی کاملا پویا است و متناسب با شرایط جدید اقتصادی و صنعتی کشور تغییر می کند.

2

ایزومر ارزان و در دسترس گسترده

تبلیغ در ایزومر هزینه اندکی را در مقایسه با سایر هزینه ها به شرکت تحمیل می کند. در صورتی که توانایی پرداخت هزینه ثبت نام را ندارید می توانید به صورت اقساط هزینه را پرداخت نمایید. در صورت عدم توانایی کامل پرداخت هزینه ، ثبت نام موقت اطلاعات پایه از شما به عمل خواهد آمد. صنایع وابسته به پتروشیمی در این مجموعه بسیار گسترده تعریف شده است (خدمات مالی ، مشاوره ، تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات ، پیمانکاران ،خدمات اداری و عمومی ، خدمات فنی و مهندسی ، آموزش و ...)

3

ایزومر یعنی کمک به ایفای نقش بخش خصوصی در تصمیمات دولتی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی پشتیبان این مجموعه است. ایزومر منبع خبری ، اطلاعاتی و علمی معتبر این صنعت است که مورد وثوق مدیران صنعت پتروشیمی نیز هست. با تکمیل اطلاعات در سایت ، ایزومر مرجع کسب اطلاعات صنایع پتروشیمی از شرکت های فعال در حوزه صنایع تکمیلی خواهد شد.

4

ایزومر یعنی حضور موثر در بازار

این مجموعه هر سال به صورت مکتوب و CD نیز منتشر خواهد شد. تمام اتاق های بازرگانی کشور ، دفاتر اقتصادی سفارتخانه های ایران در کشورهای منطقه آسیای مرکزی ، افغانستان و عراق نیز از محل های توزیع این مجموعه هستند. این مجموعه از اعتبار web base برخوردار است. حضور در ایزومر یعنی حضور در بازار گسترده ای از خریداران اطلاع از اخبار مناقصه ها ، خرید و فروش به صورت آنلاین (به زودی) با راه اندازی بازار خدمات ایزومر شرکت های عضو می توانند با تخفیف ویژه از خدمات سایر اعضا بهره مند شوند.

5

ایزومر بلندگویی برای رساندن صدای شما

این امکان وجود دارد که مطالب مورد نظر شما در قسمت اخبار سایت ایزومر یا سایت ایزومر نیوز منتشر شود. امکان اطلاع رسانی جامع درباره شرکت شما از طریق تولید خبر و مصاحبه با مدیر عامل وجود دارد. امکان تبدیل شدن ایزومر به سایت اختصاصی شما در شرایط سخت اقتصادی تبلیغات و ارتباط با مشتریان ارزش بیشتری پیدا می کند.